Pokud se poohlížíte po kancelářských programech, které byste si rádi pořídili do firemního nebo domácího počítače, možná se vám bude hodit přehled těch nejzajímavějších programů.

MS Office

Mezi ty dlouhodobě nejžádanější patří především MS Office. Ačkoliv jde o program placený, stále je o něj velký zájem. Tento kancelářský balík obsahuje Word na vytváření textových dokumentů, Excel na vytváření tabulek, PowerPoint pro vytváření prezentací a také e-mailového klienta Outlook anebo program Publisher pro vytváření jednoduchých pohlednic a štítků.

LibreOffice

Pak tu také máme kancelářský balíček zvaný LibreOffice. Ten nabízí programy Writer (textový procesor), Calc (pro vytváření tabulek), Impress (program na tvorbu prezentací) a několik dalších užitečných programů.

Online kancelář

Všechny tyto programy seženete online. A samozřejmě je můžete využívat offline. K vytváření tabulek a textových dokumentů slouží například i Google Dokumenty (Google Docs) nebo Tabulky Google, ale ty fungují pouze na online bázi. Pokud se tedy ocitnete, například na dovolené, bez připojení k internetu, programy Google používat nelze.

Poradit vám ohledně kancelářských programů může třeba společnost Alas. Zabývá se prodejem počítačového softwaru všech možných typů. Na jejím e-shopu najdete například software Microsoft Office 2013, software Microsoft Office 2019 či Microsoft Office 2021. Dostupný je též software Microsoft Office 365. Firma Alas vám však dodá i další softwary, například ty antivirové nebo software VPN, s nímž se můžete bezpečně pohybovat kdekoliv na internetu bez toho, aniž by kdokoliv věděl, co děláte nebo co hledáte či jaká data sdílíte. Neváhejte do firmy napsat či zavolat.

By admin

Related Post