Možná jste právě rozjeli podnikání se svým skvělým podnikatelským záměrem, ale dokud se o něm nedozví i ostatní, nepřinese vám váš byznys očekávané výsledky. Pokud přemýšlíte, jak dostat vaše jméno mezi lidi, máme pro vás kreativní řešení.

Možností, jak rozšířit povědomí o své vlastní značce je opravdu spousty, my se však v tomto článku zaměříme na reklamu, kterou si můžete obléci na sebe a může vás třeba i v zimě zahřát. Máme na mysli potisk textilu. Přijdete-li ke svým zákazníkům s poutavým návrhem prezentujícím vaši firmu, rádi si ho oblečou na sebe nebo ho darují svým blízkým. Poradíme vám, jak začít.

Svěřte svůj projekt kvalitnímu výrobci

V moři firem zabývajících se potiskem textilu vyberte takovou firmu, která vám bude hodnotným a spolehlivým partnerem. Ukazatelem vám mohou být zkušenosti, doba působení na trhu a hodnocení spokojených zákazníků. Kvalitní výrobce potisků má po ruce šikovného grafika, který je schopen realizovat návrh přesně podle vašich představ, poslat vám zdarma grafický náhled a následně ho i doladit podle vašich požadavků a potřeb. Důležitá je také kvalita materiálu a technologie.

Buďte kreativní, věcí, které se nechají potisknout je spousta

Během tvorby vašeho originálního designu uvažujte také o tom, jaký druh textilu jím plánujete potisknout. Nebojte se přitom popustit uzdu kreativitě, vytvořit toho slze opravdu hodně. Zde je několik našich tipů: mikiny, trika, bundy, kraťasy, osušky, dresy, ponožky, čelenky, kšiltovky, peněženky, hrnky, šály, nákrčníky, čepice, kulichy, kukly, opasky, a nakonec i placatky. Dobrým nápadem může být i využití technologie vyšívání na textil.

Jak probíhá spolupráce s výrobcem krok za krokem

  1. Odsouhlasení vámi zaslaného designu, případně spolupráce s grafikem a doladění detailů
  2. Výběr z katalogu produktů, aby bylo jasné na co se bude tisknout
  3. Kvalitní potisk triček nebo jiného vybraného produktu metodou sítotisku, který pevně drží, neloupe se a ani časem nevybledne
  4. A na závěr balení a odeslání zakázky do vašich rukou

By admin

Related Post