Environmentální měřicí systémy jsou čím dál oblíbenější. Změříte si s nimi vlhkost, tlak, emise nebo například osvětlení. Ale hodit se vám může i další měřicí technika. Vyberte si přístroje, které uplatníte i ve své firmě.

Měřicí přístroje dělíme podle toho, jestli je používáte na různých místech nebo na jednom konkrétním místě. V prvním případě mluvíme o mobilních, tzv. přenosných měřicích přístrojích, v případě druhém jde o stacionární techniku.

Měření veličin import dat

Tyto měřicí přístroje měří nejrůznější fyzikální veličiny především (ale nejen) v průmyslových odvětvích. Změřit je možné včetně již výše zmíněných veličin, také elektrický proud, odpor, frekvenci, napětí, hluk i sílu.

Abyste z přístrojů vytěžili maximum, potřebujete k nim i vhodný software, díky němuž všechna data z přístroje pohodlně a rychle importujete do zařízení se systémy iOS, Windows či Android.

Kromě klasicích měřicích přístrojů je ovšem zapotřebí obstarat si i příslušenství, bez kterého se přesné a správné měření neobejde.

Přístroje, doplňky i software od profesionálů

Potřebujete poradit? V tom případě kontaktujte odborníky ze společnosti Afriso. V jejím portfoliu výrobků najdete například:

Samozřejmě si i zde dokoupíte nejrůznější doplňky, jako jsou filtry, ISO kalibrační certifikáty, ucpávky pro měření tlaku, sondy pro měření teploty, kufry a pouzdra na měřicí přístroje nebo modulární odběrové sondy.

Firma Afriso ovšem nenabízí pouze environmentální měřiče, ale kompletní sortiment měřicí techniky. Pokud si u této firmy přístroj či přístroje zakoupíte, máte na ně plnou záruku a k dispozici vám je nejenom záruční, ale také pozáruční servis. Afriso má za sebou bohatou historii a dnes patří ke špičce mezi měřicími přístroji. Měřicí přístroje mají i v oboru HVAC (obor zabývající se technologiemi nutnými k řízení teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu v uzavřeném prostoru) skvělé výsledky.

By admin

Related Post